Poxy Diyarbakır Yetkili Satıcısı Miss Temizlik Ofisi

Poxy Diyarbakır Yetkili Satıcısı Miss Temizlik Ofisi

Poxy Temizlik Ürünleri Diyarbakır Yetkili Satıcısı Miss Temizlik Ofisi, Organik ürünler ile her türlü lekeye kesin çözüm sunuyor. üstelik beğenmezseniz para iade garantisi.

POXY GENEL TEMİZLİK KULLANIM ŞEKLİ VE KULLANILACAK ALANLAR

Poxy genel temizliği tüm lekeli yüzeylerde kullanabilirsiniz. kullanıldığı hiç bir yüzeye zarar vermeZ. Lekeli bölgeye püskürtme yöntemiyle uygulayın birkaç saniye bekleyin ve ıslak temiz bez veya ıslak sünger yardımı ile silin çamaşır makineleri için kullanımı uygundur lekeli bölgeye püskürtün ve ardından makinede yıkayın, HEPSİ BU KADAR.

Otel ve alışveriş merkezlerinde, Mutfakta veya hol ve antre kısmında bulunan fayansların arasında yıllarca biriken derz aralarındaki sarılık ve siyahlıkları kolay püskürtme yöntemi sayesinde püskürtüp ıslak bez, sünger veya fırça yardımı ile kolaylıkla lekelerden kurtulabilirsiniz.

Alışveriş merkezlerinde yer yıkama otomatlarında 20 lt su içerisine 200 ml kullanmanız yerdeki tüm kalıplaşmış ayak izi derz arası lekelerini çıkarmaya yetecektir.

Poxy genel temizlik ürününü tüm lekeli yüzeylerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Gündelik Hayatta En Çok Karşılaştığımız Lekeler; Bant Yapışkanı Ve Saksağı, Oje Lekesi, Kurumuş Kan lekesi, Kahve Lekesi, Çay Lekesi, Kalıplaşmış Lekeler, Sigara Tükenmez Kalem Lekesi, Deri, PVC, Kapı, Pencere, Dolap, Halı, Beton, Epoxy Zemin, Ahşap Yüzeyler Ve Zemin. Çamaşır Lekelerinde Kullanımı İse Lekeli Bölgeye Püskürtün Ve Makinada Direk Yıkayın Kullanım Alanları Oldukça Geniştir. Ev, Fabrika, Okul, Restoran, Araba Servisleri, Alışveriş Merkezleri Vb. Alanlarda Kullanıma Uygundur. Örnek Verecek Olursak Araba Üzerinde Reklam Giydirmelerini Çıkarttık dan Sonraki Saksak Yapışkanını Günümüzdeki Hiç Bir Ürün Temizlememektedir. Poxy Genel Temizlik İse Bu Yapışkanı Yüzeye Dahi Zarar Vermeden Kolayca Temizler

Poxy Genel Temizlik Ürünümüz Lekeli Bölgeye Püskürtülerek Kuru Yaş Bez, Sünger Veya Fırça Yardımıyla Zahmetsizce Ve Hiçbir Şekilde Yüzeye Metale Plastik Aksamda Kumaşa Zarar Vermeden Temizlenmesini Sağlar. Temizlik Hiç Bu Kadar Kolay Ve Güvenilir Olmamıştı. Gündelik Hayatta Çıkartamadığınız Halı Ve Koltuk Lekeri, Duvardaki İs, Kalem İzleri Perdelerde Oluşan İnatçı Lekeler Klima, Kalerüfer Peteği Dolap İçi Ve Tüm Beyaz Eşyalardaki Sigara İs Lekeleri Yıllanmış Kirleri Dahi; POXY diyarbakır Genel Temizlik Ürünümüz Lekeli Bölgeye Püskürtülerek Bir Bez Veya Sünger Yardımıyla Güç Gerektirmeden Zahmetsizce Temizler