Diyarbakır Duvar temizliği

Diyarbakır Duvar temizliği

Diyarbakır Duvar Temizliği Hakkında

Diyarbakır duvar temizliği profesyonel olarak  yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz temizliklerden en çok talep gören duvar silme işlemi, siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ev, İş, Büro ve farklı mekanlarda, duvar boyası silinmeye elverişli olduğu takdirde %100 netice alırsınız. Köklü temizlik yapılması gereken durumlarda duvar temizleme işlemi yapılmaktadır. Özel temizleme maddesi ve duvar yüzeyine zarar vermeyen bir malzemeyle yapılmaktadır. Yılda bir kez silinmesi gerekmektedir. Ve sadece En iyi Personeller ile çalıştığımızı unutmayın. Memnun kalmazsanız ücret talep etmiyoruz

Duvar Kagıdı silmeye başlamadan önce, odanın ortasına kaynar su dolu kabı koyup camı kapıyı kapatıp odanın buharlaşmasını sağlayın. Bu sayede duvardaki kirler yumuşamış olur. Diyarbakır Temizlik Şirketleri olarak temizliğin daha kolay hale gelmesini sağlarsınız. Boyalı duvarları silip kuruladıktan sonra nişastalı su ve sünger yardımıyla duvarları tekrar silin. Bu işlem bir sonraki temizliğin kolaylaşmasını sağlamaktadır. Mutfak duvar temizliğinde kullanacağınız suya sabunla beraber 1 kaşık dolusu tuz ilave edin. Bu sayede duvardaki yağ ve is lekesini çıkartmak daha kolay olacaktır. Diyarbakır Temizlik Şirketi olarak duvar kâğıtlarının temizliğinde yulaf ununa batırılmış bir penye bezle silmek yeterli olacaktır. Bu şekilde yapılan silme işlemi sayesinde duvarlarınız ayrıca leke tutmayacaktır.

Diyarbakır Boya Öncesi  Duvar Temizliği

Duvarlar temizlenmediğinde ev ne kadarda güzel dekore edilse duvarlar bu görüntüyü bozabiliyor. Evi boyamaya vaktiniz yoksa ve sık sık ev boyamak istemiyorsanız bazı yöntemleri uygulayarak duvar temizliğinin püf noktalarını öğrenebilir ve kolayca duvar temizliği yapabilirsiniz. Duvarınızı silmek için sıcak su ile karıştırılmış basit genel amaçlı temizleyicileri kullanabilirsiniz. Ya da sıvı bulaşık deterjanınızı biraz sıcak su ile karıştırarak duvarınızı temizleyebileceğiniz bir karışım yapabilirsiniz.

Duvardaki ince boya tabakasına zarar verebilecek çok güçlü ve aşındırıcı temizlik maddeleri kullanmayın. Ayrıca temiz bir kova suyla duvarda kalan sabunu durulayın. Temizlik için en iyi başlangıç yeri duvar dipleridir. Duvarın altından yukarıya doğru temizliğinizi yapın. Bu şekilde kirli suyun yukarıdan aşağıya akıp, lekelerden oluşan çizgilere dönüşmesini engellersiniz. Bu çizgiler ve izler gerçekten çıkarılması zor lekelere dönüşebilir.

 

Duvarları Nasıl Siliyoruz?

Diyarbakır bölgesinde uzun yıllardır ev temizliği, ofis temizliği, inşaat temizliği yapmış bir firma olarak aşağıda dikkat ettiğimiz hususlar yer almaktadır;

DUVAR TEMİZLİĞİ / GRANİT – MERMER
MALZEME: Duvar silme mopu, bez, havlu
EKİPMAN: Gerekiyorsa- kuru mop, teleskop, ( cam peluşu /çek-sil)
KİMYASAL: Nötr ürünler (P-300, Exact-300 gibi)

UYGULAMA:
Gerekli ölçüde sulandırılmış kimyasal ve duvar silme mop’u ile yukarıdan aşağıya hareket edilerek silinir.
Nemli bez ile durulanır, kağıt havlu ile kurulanır.
Cam peluşu ve çek- sil de kullanılabilir. Duvar silme işleminden sonra kimyasal maddenin yüzeyde kalmaması önemli olduğundan durulama yapılması önemlidir.

DUVAR TEMİZLİĞİ / SIVA – FAYANS
MALZEME: Duvar silme mopu, bez-sünger, havlu
EKİPMAN: Gerekiyorsa- kuru mop, teleskop
KİMYASAL: Genel temizlik sıvısı ( Tompa, Exact-200 gibi…)

UYGULAMA:
Uygun bir deterjan ile silinen (yıkanan) duvar önce durulanır daha sonra çok ıslak ise cam çekçeği ile nemli ise kağıt havlu ile kurulanır.
Yıkama yapılmış ise işlem tamamlandıktan sonra, yerde biriken sular ıslak/kuru vakum makinası ile çekilir.