Kararmış fayans aralarını parlatın

Kararmış fayans aralarını parlatın

Kararmış fayans aralarını parlatın

Merhaba değerli takipçilerimiz, Bizler Diyarbakır temizlik şirketleri lideri olarak sizlere vereceğimiz mükemmel tariflerle Kararmış fayans aralarını parlatın ve ilk gün ki haline geri döndürün.

Yaşadığımız zaman da evde daha çok vakit geçirir olduk, hem de dışarıda arabaların çoğalması ve havanın kirlenmesi ile evlerimizin içine kadar bu kir nüfuz etmiş bulunuyor.

bu sebeple fayanslar ve fayans araları olan derzlerin kirlenmesi çok çabuk oluyor.

Ev temizliği diyarbakır alanında fayans temizliği için evde kullandığınız ürünler ile nasıl temizlik yapabilirsiniz onu göstereceğiz.

Büyük avm’lerde bulunan mağazalarda, yapı marketlerde ve bazı hırdavatçılarda satan fayans temizleme solüsyonları ile fayans aralarını çok iyi temizleyen ürünler bulunmaktadır. Yalnız bu ürünler kimyasal olduğunu ve bazı solüsyonları su ile karıştırmadan kullandığınızda derzlerinizi aşındıracağını unutmayın.

Çamaşır suyu ile derz temizliği

çamaşır suyu kullanarak Kararmış fayans aralarını parlatın ve ilk gün ki haline geri getirin. Çamaşır suyunu alıp kullanarak ve yanında mümkünse diş fırçası gibi bir ovalayıcı madde ile kullanıp derzlerinizi temizleyebilirsiniz.

Sizlere bir ufak tavsiye vermeden geçmeyelim: biliyorsunuz ki çamaşır suyu maddesi fazlaca kimyasal ve kanserojen olduğu için

su ile karıştırıp öyle kullanmanızı öneriyoruz.

Böyle yaptığınız takdirde hem sağlığınızı bir nebzede de olsa kararmış olursunuz hemde derilerinizin bakımı için gerekenleri yapmış olursunuz.

Tuz ve sirkeyi karıştırarak derzleri temizleyin

Diyarbakır ev temizliği denilince akla gelen ilk temizlik şirketi olan ve ev temizliğinin en profesyonel ismi olan Miss temizlik ofisi, genelde bu yöntemi kullanarak organik temizlik hizmeti sunuyor.

Fayans aralarını etin bir şekilde temizlemek için en önce tuzu ve sirkeyi bir biri ile karıştırın iyi karıştığından emin olduktan sonra, bir fırça yardımı ile derz aralarının temizliğini yapabilirsiniz.

Bu işlemi de yaptıktan sonra ılık veya sıcak bir su yardımı ile durulama işlemini gerçekleştirin,

ve sonuç olarak gayet etkili bir organik leke çıkarıcının gücünü görmüş olacaksınız.

Market ürünleri ile fayans banyo temizliği

en son baş vuracağınız yöntem ise marketler de satılan kimyasal ürünlerdir. Bir markete uğradığınız da raflarda gözünüze çarpan banyo fayans temizleyici ürünlerden birini alarak

derz temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. ama bunu yaparken de uygulama öncesi Bismillahirrahmanirrahim deyip sıcak su dökün 🙂
bu zeminin ve kirin yumuşamasını sağlayacaktır. bir müddet bekledikten sonra uygulamaya geçebilirsiniz.

bizimle iletişime geçin