Diyarbakır Temizlik Şirketleri » Ev Temizliği

Ev temizliği, hiç şüphesiz zorlu bir iştir ve çok fazla zaman gerektirir. Eğer iş hayatınız  da var ise ev temizliğini kendi başınıza yapmak her zaman kolay olmayabilir. Diyarbakır ev Temizlik Şirketi lideri olarak  evinizi en kusursuz şekilde temizlemeyi garanti ediyoruz.  Bu nedenle temiz bir evin sadece estetik açıdan değil, aynı zamanda burada yaşayan kişilerin genel sağlığı açısından da önemli olduğunu biliyoruz. Evinizin temizliği için evinize  uzman ve sertifikalı personellerimizi gönderiyoruz. Sonuç olarak müşterilerimizin sağlığını korumak için kaliteli ve çevre dostu ürünler kullanarak profesyonel ev temizlik hizmeti sunuyoruz.

Diyarbakır Temizlik Şirketleri - Ev Temizliği

Neden Diyarbakır Temizlik Şirketleri Lideri ?

1.Temizlik ürünleri güvenlidir

Firmamız Diyarbakır Temizlik Şirketleri içinde en iyisi olduğunu, siz değerli müşterilerimiz ile kanıtlamıştır. Bu gurur ile siz değerli müşterilerimizin evlerini en güvenli ve çevre dostu temizlik ürünlerini, en iyi  temizlik ekipman ve cihazları kullanarak temizliyoruz. Temizlik yaptığımız evin her bölgesini; zeminlerden duvarlara, musluklardan fanlara ve demirbaşlara, çatılardan mobilyalara kadar her yeri temizliyoruz.

2. Personellerimiz size uygun bir zamanda gelir

Bizden ev temizlik hizmeti için randevu aldıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçerek detaylı bilgileri alır ve temizlik için zaman belirlenir. Daha sonra belirlenen tarihte temizlik işlerini yapacak uzmanlar evinizde olacaktır.

3. % 100 Memnuniyet garantili!

Hizmetlerimizin arkasındayız ve size% 100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Müşteri sadakati kuruluşumuzun en zorlayıcı ilkesi olduğu için, Diyarbakır Temizlik Şirketleri Lideri olarak temizlik hizmetleri tüm ev temizliğini% 100 Memnuniyet Garantisi ile desteklemektedir. Şirketimiz tarafından sunulan hizmetlerden memnun kalmamanız durumunda, bizi geri aramanız için geri verebilir ve biz de ücret ödemeden tekrar iade edeceğiz. İstediğiniz zaman ihtiyaçlarınızı karşılamak için 24 saat müsaitiz.

4. Sertifikalı profesyoneller işi yürütür

Diyarbakır Temizlik Şirketleri lideri  olarak usulüne uygun olarak sertifikalı personeller sağlıyoruz ve işlerini gerçekten iyi biliyoruz. Yüksek kaliteli profesyonel hizmetler sunmak bizim asıl meselemizdir ve hiçbir şekilde aynı şekilde uzlaşma yapmayız.
Artık Diyarbakır’da ev temizlik hizmetlerine gerçekten ihtiyacınız olduğu için, aynı şey için çok fazla arama yapmanız gerekmiyor. En iyi ev temizliği servis sağlayıcısını bölgenizdeki en uygun fiyata sunmanın sorumluluğunu yerine getirin ve işi en sorunsuz şekilde yapın. Sadece bizi arayın ve en iyi profesyonelleri evinize gönderelim.

Eşyalı Detaylı Ev Temizliği

Detaylı ev temizliği için firmamız malzemeleri yanında olacak şekilde en az 2 kişilik ekip göndermektedir. Bu hizmetimizi “bahar temizliği”, “bayram temizliği” gibi düşünebilirsiniz. Parke Temizleyici, Cam Temizleyici, Yağ Sökücü, Genel Temizlik Maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç Sökücü, Banyo-Wc Temizleyici, Krem Temizleyici gibi ürünler kullanılmaktadır.

Diyarbakır Ev Temizlik Şirketleri  aşağıdaki alanlarda profesyonel temizlik yapmaktadır.

Oda ve Salon Temizliği

Diyarbakır Ev temizliği Camların peluş – çekçek yardımıyla iç-dış temizliği (çerçeve, pervaz, mermerler dahil)
Lamba, priz, tablo, rafların temizliği
Halıların süpürülmesi ve koltukların süpürülmesi ( Silim işlemi belli ücret karşılığında yapılmaktadır)
Bütün kapıların silimi, boya vs. varsa buhar veya kimyasal ile temizliği
Parkelerdeki tozların süpürgeyle çekilmesi + paspas yapılması
İnşaat / tadilat sonrası boş evlerde kuru köpük + ıslak vakum makinasıyla temizlik ve hijyen
Duvarların mikrofiber mopla tozunun alınması

Mutfak Temizliği

Islak zeminlerin (fayans, seramik, mermer vs.) Kirliliğinin giderilmesi
Dolapların dışı, boşsa iç temizliği (giysi dolabı, buzdolabı, vitrin, çekmece vs. ) Dolap içlerinin temizliğinin yapılmasını istiyorsanız önceden boşaltırsanız ücretsiz bir şekilde silimi tarafımızdan yapılır.
Ev temizliği Aspiratör, fırın ve civardaki yağların yağ çözücü sıkıldıktan sonra buhar veya kimyasal ile temizlenmesi
Buzdolabı ve fırın içi boşsa temizliği

Sizde evinizi Diyarbakır Ev Temizlik Firması, Temizliğe yaptırmak istiyorsanız buradan bizimle iletişime geçin.

Diyarbakır Ev Temizlik Şirketleri  ile Pırıl Pırıl sağlıklı evler.

Diyarbakır Ev Temizliği Hakkında

Ev Temizliği Personellerimizi işe alırken Mülakat ve Uygulama sınavlarına tabi tutuyoruz. Ve mutlaka Başkasının referansı ile gelmiş olmasına çok dikkat ediyoruz. Diyarbakır’ın en iyi personellerini Şirketimize transfer ediyoruz. Ve sadece en iyiler ile çalışıyoruz. Bununla birlikte mümkün olduğu kadar su kullanmadan organik ürünler ile temizlik yapıyoruz. Böylelikle parkeleriniz ve dolaplarınızın hem ömrü uzuyor hem de eskimiş olanlar yenileniyor.

Diyarbakır Ev Temizlik Şirketleri olarak 7/24 bütün ekipmanlar ve bütün temizlik malzemeleri dahil Diyarbakır genelinde hizmet vermektedir. Malzemeler konusunda hiçbir şeye karışmanıza gerek kalmadan (+20 TL) ve verilen fiyatın dışında ekstra hiçbir ücret talep edilmeden tamamen kullanıma hazır bir şekilde eviniz teslim edilmektedir. Eğer malzemeleriniz mevcut ise fiyat değişebilir. Ve sadece En iyi Personeller ile çalıştığımızı unutmayın. Memnun kalmazsanız ücret talep etmiyoruz. Ayrıca Aynı gün yada ertesi gün tekrar personel gönderip evinizi temizliyoruz.

No Comments

Comments are closed.