Diyarbakır Temizlik Şirketleri Öncüsü Sık Sorulan Sorular

1. Temizlik randevusu nasıl yapılır?

Hemen ‘Randevu Al’ bağlantısını tıklayın ve formu doldurun. Müşteri temsilcilerimiz, rezervasyonunuzu onaylayıp aynı iş gününde size dönüş sağlayacaktır. Temizlik hizmetini için randevu almak için 0544 544 62 24 numaralı telefonumuzu da arayabilirsiniz.

2. Randevu aldıktan sonraki sonraki adım nedir?

Rezervasyon yaptığınız servisleri ve randevu saatini ana hatlarıyla belirten bir onay e-postası alacaksınız. Tüm bilgilerin doğru olduğunu doğrulamak için lütfen bu e-postayı inceleyin.

3. Evcil hayvan dostu bir hizmetiniz var mı ve temizlik ekipleriniz kimyasal olmayan veya organik ürünler kullanıyor mu?

Hayvanları sizin  kadar seviyoruz! Diyarbakır temizlik şirketleri öncüsü Miss Temizlik personelleri köpeklerin, kedilerin ve diğer evcil hayvanların uygun tedavisini biliyor. Ayrıca, tok sik olmayan, çevre dostu ürünleri kullanıyoruz, böylece evcil hayvanlarınız temizlediğimiz herhangi bir yüzeyde güvenli kalacaklardır.

4. Periyodik bir temizliğe ihtiyacım var mı?

Son bir kaç ayda bir profesyonel temizliği olmayan müşterileri veya müşterileri için periyodik temizleme hizmetini şiddetle tavsiye ediyoruz. Periyodik temizlik hizmetimiz hakkında daha fazla bilgiyi almak için iletişim bölümüne gidini.

diyarbakır temizlik şirketleri sık sorulan sorular

5. Temizlik sırasında evde olmam gerekiyor mu?

Hayır evde olmanız gerekmiyor! Randevunuz sırasında evde olmak isteyip istemediğiniz tamamen sizin seçiminizdir. Tercih ederseniz, sadece bir anahtar bırakabilirsiniz ve biz Diyarbakır temizlik şirketleri lideri olarak  her şeye dikkat edeceğiz!

6. Garanti veriyor musunuz?

Diyarbakır temizlik şirketleri lideri olarak hizmetimizin arkasındayız. Herhangi bir nedenle% 100 memnun değilseniz, tekrar değerlendirip yeniden temizlenebilmemiz için lütfen 48 saat içinde bizimle iletişime geçin. Beklentilerinizi karşılamak için elimizden geleni yapacağız. Temizliği yeniden yapma şansımız olmadan para iadesi yapılmayacağını lütfen unutmayın.

7. Şirketimiz Sigortalı mı?

Diyarbakır temizlik şirketleri lideri Miss Temizlik sigortalı olarak çalışmaktadır. Sigorta kanıtı almak için, bize iletişim bölümümüzden e-posta gönderdikten sonra size güncel dokümanlarımızı gönderebiliriz.

8. Tipik temizlik hizmeti kaç saattir?

Belirlenmiş bir zaman miktarı yoktur – hepsi evinizin şu andaki durumuna bağlıdır. İyi bir yaklaşım elde etmek için, evinizde yatak odası sayısını alın ve bunu saatler haline getirin. Örneğin 2 yatak = 2 saat.

9. Saatlik hizmet sunuyor musunuz?

Bazı durumlarda saatlik hizmet yapmak mantıklı olabilir. Saatlik hizmetler için rezervasyon yaparken en az 4 saatimiz var. Bu genellikle çok büyük evler ya da evler için ayrılır, burada sadece bir kaç oda ya da çok fazla karmaşa ya da kir barındıran evler yaparız. Saatlik servisimizde herhangi bir garanti verilmediğini ve saat başı servis yaparsanız geri dönemeyip tekrar temizleyemeyeceğimizi lütfen unutmayın.

10. Daha önce hiç temizlik yapmamıştım, bu ekstra mıydı?

Tüm evleri, sabit oranlı fiyatlandırmamızda tutmak için her türlü çabayı gösterirken; Belirtilen yatak odası ve banyo sayısı için ekstra kirli veya normalden daha büyük olan evler, sabit ücret üzerinden ek ücrete tabi olabilir.

11. İptal politikanız nedir?

Yerini temizlerken hiç bir sözleşmemiz yok. Sorduğumuz tek şey, iptal etmeniz veya yeniden planlamanız gerektiğinde, bize 48 saat bildirimde bulunmamızdır. Eğer 48 saat içinde iptal ederseniz ya da yeniden ayarladıysanız, 100 tl’lık bir ücret alınır. Randevudan sonra 3 saat içinde iptal ederseniz, temizlik ücretinin% 50’si kadardır. Eğer oradaki temizleyici ile iptal ederseniz veya kilitli kaldıkça tam ücret alınacaktır.

No Comments

Comments are closed.