Diyarbakır Kayapınar Temizlik Şirketi

Diyarbakır Kayapınar Temizlik Şirketi

Diyarbakır Kayapınar Temizlik Şirketi

Diyarbakır Kayapınar ilçesinde ve tüm semtlerinde bütün temizlik işleri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Diyarbakır kayapınar temizlik firması olarak ev, ofis, işyeri, villa, inşaat, boş daire, halı yıkama, koltuk yıkama, dış cephe temizliği, cam temizliği, temizlik personeli temini, bodrum temizliği, oto koltuk yıkama, havuz temizliği, su deposu temizliği hizmetleri verilmektedir.

Diyarbakır kayapınar temizlik şirketleri olarak firmamız profesyonel ekibi ve makine teçhizatı ile siz değerli kullanıcılara kalite hizmet sunmaktadır. Temizlik sektöründe adından yıllardır söz ettiren kaliteli, temiz ve güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir.

Diyarbakır kayapınar temizlik şirketi sizlere bir telefon kadar yakınınızdadır. Ev temizliği, gündelik ve haftalık olarak yapılabilir. Diyarbakır Kayapınar Temizlik Şirketi olarak firma bünyemizde ev temizliği yapan Bayan ve Bay personeller ile çalışılmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir hizmetimizden sizlerde yararlanmak için merkez telefonlarımızı arayarak temizlenecek alanın metrekaresini, ne tür işlemler yapılacağını bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır. Kalite hizmetten yararlanmak için 0544 544 62 24 nolu cep telefon numarasından randevu oluşturabilirsiniz.

Diyarbakır Kayapınar Temizlik Şirketi Çalışma Prensibimiz

Diyarbakır temizlik şirketi olarak çalışma prensibimiz içerisinde temizlik hizmetlerini, firmamız pratik bilgi ve tecrübelerle bünyesinde bulunan çalışanlarına eğitim vererek en kolay hale getirmektedir. Güvenilir hizmet vermektedir.

 • Hizmet yerine randevunun alındığı saatte gitmeye özen gösterilmektedir.
 • Hizmet saatlerimiz  09:00’da başlayıp 17:00’da bitmektedir.
 • Randevu saatlerinde yaşanan olumsuzluklardan dolayı gecikme yaşanmış ise geçen zaman dilimi çıkış saatlerine eklenmektedir.
 • Hizmet verilecek alan gözden geçirilerek, görev dağılımı yapılmaktadır.
 • Detaylı uygulanacak temizlik için gerekli malzeme, deterjan ve gerekli ekipmanlar tespit edilmektedir.
 • Temizlik firmamız ayrıntıları önceden belirleyerek hizmet vermektedir.
 • Hizmet içerisinde ekipmansız olarak iş alındıysa evde bulunan temizleyicilerle en uygun temizlik hizmeti sağlanacaktır.
 • Evinizde veya ofisinizde temizletmek istediğiniz alanda hiçbir ayrıntıyı atlamadan planlı ve programlı hizmet vermekteyiz.
 • Temizlik hizmetlerinde başarılı olabilmek ve memnuniyet sağlamak için sistemli çalışmak oldukça önemlidir.
 • Detaylı, dip köşe bir temizlik olabilmesi için oldukça hassas çalışmaktadır.
 • Temizlik işlemine en kirli noktalardan başlanmaktadır.

Diyarbakır Kayapınar Temizlik Şirketi olarak profesyonel makineler yardımı ile dezenfektan özellikli deterjanlarla ev temizliği yapılmaktadır. Bizlerle çalışmak, işlerinizin daha kolay olmasını siz değerli kullanıcılarımızın ise zamandan tasarruf etmesini sağlayacaktır.

Ev temizlik fiyatlarımız oldukça uygundur. Temizlik firmaları içerisinde sektörde hizmetten herkesin yararlanabilmesi için taban fiyat uygulaması yapılmaktadır. Ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği, villa temizliği, inşaat temizliği, boş daire temizliği, halı yıkama temizliği, koltuk yıkama temizliği, dış cephe temizliği, cam temizliği, temizlik personeli temini, bodrum temizliği, oto koltuk yıkama, havuz temizliği, su deposu temizliği, yangın sonrası ev temizliği gibi temizliğin birçok alanlarında hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi için 0544 544 62 24 nolu cep telefon numarasından merkez ofisimize ulaşabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Diyarbakır Kayapınar Temizlik Şirketi İnşaat Sonrası Temizlik Hakkında Detaylı Bilgi

Diyarbakır kayapınar temizlik şirketi olarak Diyarbakır’da inşaat sonrası temizlik ve boş dairesi temizliği hizmetleri vermekteyiz. İnce ayrıntı ve zahmetli gözüken temizliği profesyonel bir çalışma gerektirmektedir. Firmamız temizlik firmaları içerisinde referansı oldukça fazla olan temizlik şirketidir.

İhtiyaç halinde inşaat sonu temizlik hizmetlerinde kaliteli ve uygun temizlik fiyatları ile sunmaktadır. Detaylı şekilde temizlenen eviniz veya ofisiniz size kullanıma hazır halde teslim edilmektedir. Kullanılan özel ürünlerimiz ve makinelerimizle sıfır daire veya tadilat sonu daire temizliği ile harç izine, inşaat kalıntısına, kire yer vermemektedir.

Diyarbakır Kayapınar temizlik şirketi olarak, temizlik ihtiyaçlarınızda ekip şeklinde hizmet vermekteyiz.

Gündelikçi, Temizlikçi mi, Arıyorsunuz?

Gündelikçi, Temizlikçi mi, Arıyorsunuz? Diyarbakır Kayapınar Temizlik Şirketi olarak siz kullanıcılarımıza aynı zamanda bireysel olarak temizlikçi hizmetleri de vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetler için firmamızı arayarak gündelikçi, temizlikçi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetimizle ev veya ofisini temizleyen ve verilen hizmetten memnun çok fazla kurum ve kuruluş destek almaktadır. Sunulan hizmet içerisinde evlerde yapılacak olan cam, banyo, kapılar, dolaplar, wc temizliği, koltuk silme, perde asma, ütü gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Tercihleriniz doğrultusunda yapılacak işleri listeleyebilirsiniz. Unutmayın kalite neredeyse Diyarbakır Kayapınar Temizlik Şirketi olarak oradayız! 

Diyarbakır Kayapınar Temizlik Şirketi olarak 7/24 güvenilir ve kaliteli hizmet sağlanmaktadır. Hizmet içerisinde kullanılan ürünlerimizi titizlikle seçip sizler için kaliteli ürünleri kullanmaktayız. Diyarbakır Kayapınar Temizlik Şirketi olarak insan sağlığını en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiş ve bu ilke doğrultusunda da her daim başarıya doğru ilerlemeyi amaçlanmıştır. 

Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk temizliği hijyen bir yaşam alanı için yapılması gereken en önemli iştir. Kullanılan koltuklar zamanla kirlenebilir ve bakteri ortamı oluşturabilmektedir. Koltuk yıkama ve silme işlemleri birbirinden farklı temizlik yöntemidir. Koltuk silme işlemi yüzeyde bulunan kiri koltuk içerisine iterek kumaşın altındaki süngere geçirmektedir, hijyen olmayan bu işlem sadece yüzey temizliğidir.

Koltuk temizliği ise profesyonel makinelerle özel kimyasallar ile özen gösterilerek yapılan bir işlemdir. Koltuk temizliği hijyen bir yaşam alanı için yapılması gereken en önemli bir iştir. Diyarbakır Kayapınar Temizlik Şirketi olarak uygun fiyatlarla kaliteli koltuk yıkama hizmeti sunulmaktadır.

Diyarbakır Kayapınar’da yılların verdiği bilgi ve deneyimle tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan ve sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Gelişen teknolojiyi takip ederek sizlere kalite hizmet sunuyoruz.

 

.