Diyarbakır dezenfekte şirketi

Diyarbakır dezenfekte şirketi

Diyarbakır Dezenfekte Şirketi

Diyarbakır dezenfekte şirketi  Diyarbakır temizlik ofisi olarak ev, iş yeri ve yaşam alanlarınızın hepsini nanogümüş uygulama ile dezenfekte ederek sizleri ve yakınlarınızı %99,9 oranında bakteri virüs ve mikroplardan koruyoruz. Günümüzde çin de başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs (Covid19) virüsü sebebi ile bir çok vatandaş hastanelerde yaşam savaşı vermekte, sağlık personelleri insanları hayatta tutmaya çalışmaktadır.

Bugün yeni yıkanmış kefenler, yeni yeni açılmış mezarlar, sokaklarda pazarlarda dolaşan sahiplerini beklemektedirler. Yani bugün bana bir şey olmaz diyen ve sokaklarda gezen insanlar yarın öbür gün canını kaybedebilir.

 

Bu nedenle bizler her zaman diyoruz ki, tedbir ve korunmak, hastalığı atlatmaya çalışmaktan daha önemlidir. hastalığa yakalanıp atlatacağınıza veya hastalığı yenmeye çalışacağınıza o hastalığa lütfen hiç yakalanmayın. Önceden tedbirinizi alarak kendinizi ve yakınlarınızı dezenfekte edilmiş bir alanda izole altına alın.

Diyarbakır dezenfekte şirketi olarak bizler bu konuda da sizlere premium seviyede destek oluyoruz. Öncelikle fiyatı düşürerek, sonra da en kaliteli dezenfekte hizmetini sunarak sizleri koruma altına alıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bugün sizi koruyup kollamazsak o virüs yarın öbür gün gelip bizi de bulabilir. Bu sebeple her işimizi kendi işimiz gibi yapıyoruz.

Dezenfekte Nasıl Yapılır ?

Dezenfekte nasıl yapılır ? kısmına geçmeden önce sizlere öncelikle kendinizi nasıl korumanız gerektiği anlatmak isteriz ;

Sadece maske işe yaramaz ;

Çoğu vatandaşımız sadece maske takarak virüsten korunacağını sanır ama yanılır. Çünkü virüsün boyutu 0.4 mikro seviyelerinde gezerken, kullandığımız maskede ki hava alıp vermeye yarayan delikçiklerin boyutu ise 0.5 ile 0.20 mikron arasında değişmektedir. Buda demek oluyor ki, maskede ki deliklerin boyutu virüsten daha büyük, yani virüs maskenin içinden geçerek solunum sisteminize karışabilir.

Peki ya gözler ?:

Ağız ve burnunuzu maske ile kapattınız diyelim, boyutu küçücük olan bir virüs gözlerinizin sıvısına karışarak sizlere etki edemez mi sizce?

  • Karar sizin!

Yanlış kullanılan eldivenler daha çok tehlikeli !

Eldiveni taktınız kullanıyorsunuz sizi belli bir yere kadar koruyor. Peki o eldiveni elbisenize pantolonunuza sürerseniz?

yada yüzünüze bilmeden sürerseniz ne olur ?

eldiven kullanmaya hiç gerek kalmaz. Bu nedenle mümkün olduğunca evden çıkmayın ama evinizi de Diyarbakır dezenfekte şirketi  temizlik ofisi‘ne emanet edin.

dilerseniz kendi evde dezenfektan ürününüzü tıklayarak yapabilirsiniz.