Diyarbakır Bağlar Temizlik Şirketi

Diyarbakır Bağlar Temizlik Şirketi

DİYARBAKIR BAĞLAR TEMİZLİK ŞİRKETİ

Firmamız Diyarbakır Bağlar ilçesinde özverili çalışarak temizlikte temizlik şirketleri arasında ilk sıralarda yer almatadır.

Her türlü temizlik ihtiyaçlarınızda yenilikçi çalışma şeklimizle ev temizlik,ofis temizlik, iş yeri,villa temizlik hizmetleri vermekte olup,çözüm ortağınız olmayı amaç edinmekteyiz.

Diyarbakır Bağlar Temizlik Şirketi ,çalışmalarında son derece titiz olup,güvenli temizlik hizmetlerini bireysel veya kurumsal firmalar sunmaktadır.

Her gün yenilenen hizmet ağımızla sadece Bağlar’da değil,tüm Diyarbakır’da hızlı servis imkanı sunmaktayız.Randevulu çalışabileceğimiz gibi aynı zamanda acil işlerinize göre 7/24 servis sağlayıcı temizlikçiler imiz ile hizmet bölgesinde bulunmaktayız.

işlerimizi teslim etmeden önce en ufak ayrıntıya kadar son kontrollerimize yapıp, kritik bölgeler tekrar üzerinden geçilerek müşterilerimize anahtar teslim yapmaktayız.

Büyük bir özveri ile çalışarak en önce müşteri memnuniyetini baz olarak almaktayız.

Müşteri referanslarımızı bizden servis almak isteyen tüm bireysel veya kurumsal abonelerimize göstermekteyiz.

Hizmetlerimizde en ön sırada kalite gelmektedir.

Diyarbakır Bağlar Temizlik Şirketi ile çalışmak istediğinizde lütfen ev temizliği için istediğiniz hizmet şeklini bildiriniz.

Eviniz inşaat sonu mu yani eviniz ilk temizleme mi geçirecek?

Çünkü ev temizlik  şirketleri içerisinde ev temizliği fiyatlandırmalarımızda sıfır daire temizliği yada tadilat sonu daire temizliği ücretlendirmemiz farklıdır.

Tadilat geçirmiş dairelerde temizlik eşyalı daireye göre nispeten daha zordur.Daha yoğun toz ve inşaat artıkları çimento  işlemleri daha uzatır.

Bu da ekstra personel anlamına gelmektedir.Daha fazla sayıda personel,daha yorucu temizlik hizmeti elbetteki temizlik fiyatlarımıza yansıyacaktır.

Diyarbakır Bağlar ev temizlik şirketimiz Diyarbakır’da yıllardır bilinen temizlik firmasıdır.İşlerinizi güvenle yapmaktayız.

DİYARBAKIR BAĞLAR EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:


Ev temizlik şirketleri içerisinde talebinize göre Diyarbakır Bağlar Temizlik Şirketi olarak,bireysel veya ekip şeklinde çalışmalar yapmaktayız.

Ev temizliğinin zorluklarını pratik bilgi ve tecrübeyle kolaylaştırmaktayız.

Temizlik firması olarak profesyonel temizlik hizmetleri vermekteyiz.

Bireysel veya ekip şeklindeki çalışmalardan bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.Sizlere en uygun ev temizlik şirketi fiyatları vererekten çalışmalar sunuyoruz ,

çözüm ortağınız oluyoruz.

Mutfak dolapları iç ve dış olacak şekilde detaylı temizlenir.Banyo ve Wc klozet,küvet,duşa kabin ,musluklar kirlerinden arındırılarak temizlenir.

Evin yerleri tozları alınıp,silinir,Mobilya tozları,cam ve pencereler tertemiz yapılı.(1)

Diyarbakır Bağlar Ev Temizlik Şirketi‘nden gelen personelimiz öncelikle istediğiniz hizmet doğrultusunda çalışacaktır.

Temizlik personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00 arasındadır.

Aldığınız hizmet paketine göre temizlik şirketimiz uygulama verecektir.Camlar silinir.Pencere doğramaları silinerek kir,pas vb lekelerden arındırılır.

Mutfak dolapları müşteri talebine göre iç veya dış silinecektir.Banyo wc fayans araları kirlerinden arındırılır.

Musluklar,fayanslar,klozet kapağı vb alan ve aksesuarlar iyice ovularak temizlenir.Tüm mobilya tozlarının alınması.Parke,marley temizliği.

Halı ve koltukların vakumlanması.

Dezenfekte edilmesi vb pek çok işlemi kapsamaktadır.

Temizlik sırasında kaliteli,dezenfektan özellikli ürünler kullanılmaktadır.

Diyarbakır Bağlar  İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi:

İnşaat sonrası veya tadilat sonu temizlik işleri hiç de göründüğü kadar kolay değildir.

Oldukça zahmetli,bitmek bilmeyen toz ,derz araları harç kalıntılarını çıkarmak uğraşmak profesyonelliği gerektirmektedir.Kendi başınıza başa çıkabilmeniz oldukça zordur.

Profesyonel olmayan bir çalışmaya günlerce sürebilir.

Hem zaman kaybı,hem de maliyet olarak ciddi zarara uğrayabilirsiniz.Başta eviniz veya işyeriniz yeni yapıldığı için çok temiz gözükse de işin içine girince bunun hiç de göründüğü gibi olmadığını anlarsınız.

Diyarbakır Bağlar OFİS TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Günümüzde artan pek çok ihtiyaç birçok sektörü beraberinde getirmiştir.

Artık insanlar yoğun iş hayatından ve yaşam şartlarını kolaylaştırmak adına çoğu hizmetleri dışarıdan farklı firmalar aracılığıyla sağlamaktadır.

Bunun sonucunda da özellikle metropol kentlerde bağlantılı sektörel pek çok ofis bulunmaktadır.

Ofis ortamımızda stresten uzak bir şekilde çalışmak hepimiz hayali olsa gerek !

Ofislerinizde kirli hava ,yada dağınık bir görüntü bile çalışma kalitemizi olumsuz etkilemektedir.

Personellerinizin performansını etkileyen önemli unsurlardan biri de ofis veya işyerinizdeki kirli hava yada kirli görüntüdür.

Şu da bir gerçektir ki ortam şartlarımız ne kadar ferah,hoş kokulu,temiz olursa çalışanlarımızı mutlu edecek bu da işimize yansıyacaktır.

Sonuç olarak çöp,pas içinde ,bulaşıkların yığıldığı,wc temizlikten uzak pis görüntüsü olan bir yerde kim ne kadar çalışmak isteyebilir ki?

Uygun fiyatlarla ofisleriniz de temizlik ve hijyeni yakalamak DİYARBAKIR BAĞLAR Temizlik Şirketi ile artık mümkün!