Dış Cephe Temizliği

Diyarbakır temizlik şirketi olarak dış cephe temizliğinde bugüne kadar verdiğimiz hizmetle birlikte bir çok referanslarımız bulunmaktadır. Sadece Diyarbakır’da değil, Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Dış cephe temizlik şirketleri içerisinde liderliğimiz uzun yıllardır sürdürmekteyiz.

Kullanılan malzemelerimiz sadece cam yüzeyler için kullanılmaktadır, tüm solüsyonları yurt dışından temin edilmektedir. Cam yüzey üzerinde görünmeyen delikleri kapatarak  hem parlamasına hem de dışarıdan gelecek olan tozları en az 6 ay dış cephenizden uzak tutmayı sağlayacaktır. Dış cephe temizliğinde her alana uygun pratik çözümler ve son teknoloji ile diyarbakır temizlik şirketleri ile sağlanmaktadır. 

 

Pencere Temizliği

Pencere temizliği, aylık olarak bir kez yapılması gerekmektedir. Güler yüzlü personel kadromuz ile her zaman sizlerin bütçesine uygun fiyatlarımızla sizlere hizmet vermekten keyif duyarız. Kalite hizmetten yararlanmak için 0544 544 62 24 nolu cep telefon numarasından randevu oluşturabilirsiniz.

Dış Ev Temizliği

Dış ev temizliğiniz için bizleri aradıktan sonra kısa süre içerisinde temizlenecek olan alanı görmek için keşif alanına gelinmektedir. Yüksek kalitede ve basınçlı temizleyiciler kullanılmaktadır. Ekipmanlarımız ve bünyemizde bulunan ekibimiz ile kaliteli ve %100 memnuniyet sağlamaktayız. Ekibimizin tamamı, James’in Ev hizmetleri istisnai standardı tarafından profesyonel olarak eğitilmiştir. Sizlere Altın Madalya Garantimizi sunuyoruz, bu nedenle çalışmalarımızda güven ve kalite var.

Süper Dış Temizlik

Süper dış temizlikle birlikte her eve veya bütçeye uygun kullanıcılarımız için paketlerimiz bulunmaktadır. Uzman, alanında profesyoneller tarafından geniş kapsamlı bir temizlik hizmetimiz bulunmaktadır. Temizlenecek her ev aynı değildir, sizlere sunacağımız hizmetimiz ihtiyaçlarınıza en uygun hale getirilecektir. Mevcutta bulunan diğer hizmetlerimiz ise kirli güneş panellerinin daha az enerji üretip uzun süre çalıştığı için size çok daha pahalıya mal olacağını biliyor muydunuz? Güneş panellerinizin temizliğini yapabiliriz. Böylece elektrik faturalarından tasarruf etmiş olacaksınız. 

 

No Comments

Comments are closed.