Camlar Nasıl Kolay temizlenir?

Camlar Nasıl Kolay temizlenir?

Malum bayram yaklaşıyor ve kısa bir zaman sonra hepimizi bir bayram temizliği telaşı saracak. Özellikle camları silmek bayram temizliği ritüellerimiz için olmazsa olmaz 🙂

Peki camlar nasıl kolay temizlenir hiç düşündünüz mü? Şimdi ben size kolay cam temizliği için 2 ürün önerisinde bulunacağım ve sonra bu ürünleri kullananlar nasıl sonuçlar almışlar onların yorumlarını paylaşacağım. Yorumları yazan kişileri tanımıyorum. Hepsi internette yaptığım araştırmalar sonucunda bu ürünleri kullanarak çeşitli yerlerde yaşadıkları tecrübeleri yazdıkları yorumlardan alınmıştır.

camlar_nasıl_kolay_temizlenir

Tavsiye edeceğim ürünlerden birincisi Miss Cam Mobilya Temizleyicisi

Bu ürün hem sağlığa zararlı kimyasal madde ve kanserojen madde içermez, hem konsantre bir üründür çok azıcık bir miktar fısfıslı şişeye koyup üzerini sıcak su doldurarak çoookk uzun bir zaman kullanabilirsiniz. Belki bir sene bile camlarınızı, mobilyalarınızı silmeniz için yetecektir.

Ayrıca çokta keyifli bir üründür kendileri 🙂 Çünkü çok hoş bir kokusu var ve temizlik yaparken adeta keyif alıyorsunuz.

Antibakteriyel bir üründür durulama gerektirmez.

Kullanıldığı yüzeylerde antistatik yapısı nedeniyle şeffaf bir tabaka oluşturup tozların yapışmasını önler. Dolayısıyla hergün toz alıyorsanız 2 günde bir almaya başlarsınız ve zaman size kalır 😉 Camların da daha geç kirlenmesini sağlar.

Duşakabin camlarına sıkılıp silindiğinde su izlerinin oluşma süresini geciktirir.

Araba sileceklerinin su haznesine konduğunda yağmur sularının kolaylıkla akmasına yardımcı olur, yani kirlemesini geciktirir.

Optimized with PageSpeed Ninja