Amway Diyarbakır

Amway Diyarbakır

Amway Diyarbakır

Amway Diyarbakır yetkili satıcısı Miss temizlik ofisi sizlere organik yemyeşil bir Dünya sunmaya devam ediyor. Kimyasal temizlik ürünlerinin vermiş olduğu tahribat yıllar içerisinde kendini yavaş yavaş gösterir ve sinsice ilerler. Bir bakmışsınız, Kanser, cilt bozuklukları, kırışıklıklar, ve daha bir çok hastalık hayat kalitenizi olumsuz etkiler.

Diyarbakır temizlik şirketleri lideri ve Amway Diyarbakır yetkili satıcısı Miss temizlik ofisi; tamamen organik ve bitkilerden üretilmiş, kullanılan yüzeye zararsız ve tüm lekeleri yok eden en etkin temizleyicileri sunuyor.

Amway ürünü satın almak istiyorsanız iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Amway Profil Sayfamıza gitmek için ” Tıklayın

Amway ürünü satışı yapmak ve bayi fiyatı ile ürün alıp satmak isterseniz de 6402030 sponsor numarasından kaydınızı oluşturup Miss Temizlik Ofisi Güvencesi ile Amway üyeliğinizi başlatabilirsiniz.


Kendi işinizi kurabilirsiniz – 6402030 Sponsor no ASG.

Yeni Amway İşiniz, kendiniz için doğru iş-yaşam dengesini oluşturma fırsatıdır. Müşterilerinizin yarım yüzyıldır beğendiği yüksek kaliteli ev bakım, güzellik ve zinde yaşam ürünlerini sunarken, hem gelirinizi, hem de güveninizi artıracaksınız.

Şüphesiz başarıyı yakalamanız için çalışmanız gerekir. Nereye kadar gideceğiniz, sizin işinize ne kadar çaba harcayacağınıza bağlıdır. Milyonlarca insan Amway İşinin sunduğu başarıya tanıklık etmiştir.

Sponsorunuz ile beraber çalışın

Şimdi Amway Serbest Girişimcisi olarak başarıyı yakalama şansına sahipsiniz. Bu rehberle sizin yaşam tarzınıza uygun, sağlam ve verimli bir iş için nasıl temel atacağınızı adım adım öğreneceksiniz. İşe, size Amway’i tanıştıran Amway Serbest Girişimcisi’nden alacağınız desteği anlayarak başlayın. Sizin “sponsorunuz”  olarak tanımlanan kişi Amway İşinde destek için başvuracağınız ilk kişidir.

Başarı için hazırlanın

Başarılı bir Amway İşi’ne sahip bazı kişilerle tanıştınız. Sponsorunuz da bunlardan biridir. Siz de bunu başarabilirsiniz… Şimdi gelin, nasıl yapılacağını öğrenin.

Amway ürünlerini satmaya ve yeni Amway Serbest Girişimcilerinin sponsorluğunu yapmaya başlamadan önce bilmeniz gereken iki basit beceri var: önce kişisel hedeflerinizi belirleyin ve sonra da zamanınızı planlayın. İşiniz ne kadar büyürse büyüsün bunları tekrar tekrar kullanacaksınız.

Kişisel hedefler belirleyin

Hedef belirlemek sizi geleceğe odaklanmış durumda tutar. Hedeflerinize teker teker ulaşırken gerçekleştirdiğiniz ilerlemeyi görebilirsiniz. Hedeflerinizi belirlerken kendinize şu 3 soruyu sormalısınız: Ne? Ne zaman? Nasıl?

Ne?

Kazanacağınız ekstra gelirle ne yapmak istiyorsunuz? Net olun.

  • Her yıl fazladan hafta sonu gezisi yapmak istiyorum.
  • 2 yıl içinde ailem için daha büyük bir araba satın almak istiyorum.
  • Çocuklarımı özel okulda okutabilecek kadar param olsun istiyorum.
Ne zaman?

Hedefleriniz için kendinize bir son gerçekleşme tarihi koyun, örneğin:

  • 3 ay içinde ayda düzenli olarak 500 TL kazanmak istiyorum.
  • 6 ay içinde ayda 1.500 TL gelire ulaşmak istiyorum.
  • 12 ay içinde aylık gelirimin 2.500 TL olmasını istiyorum.
Nasıl?

Hedeflerinize yavaş yavaş ulaşmak için atmanız gereken adımları planlayın.

  • Her hafta 10 kişiyle iletişim kuracağım.
  • Her hafta 3 ya da 5 müşteriye 3 defa ürünleri tanıtacağım.
  • Her hafta 10 kişiye Amway İşi’ni anlatacağım.